One-Sixty 2017

JDĚTE DO TĚŽKÉ VÁHY. A ZŮSTAŇTE LEHCÍ.

Zcela nové pro sezónu 2017 - naše celoodpružené ONE-SIXTY je to nejlepší enduro kolo, jaké jsme kdy vyrobili. Naši inženýři měli jasný cíl - navrhnout perfektní enduro stroj pro ty nejnáročnější trasy. Je to kolo, které inspiruje vaši důvěru a poskytuje nesrovnatelnou stabilitu ve vysoké rychlosti a přitom si stále zachovává hravý charakter. Použití nejnovějších materiálů a pružících komponentů, ale také výsledný mimořádně atraktivní vzhled, dělají z nového ONE-SIXTY silný enduro nástroj. Založen je na karbonovém předním rámovém trojúhelníku v kombinaci se zadní stavbou ze superlehké hliníkové slitiny 6016. Disponuje 170mm zdvihem vpředu a 160mm výborně ovladatelným zdvihem zadní stavby využívající systém "Float Link". Velmi krátké ramena dolní zadní stavby (pouze 430 mm), dlouhý "reach" (445 mm při velikosti M) a 65,3° úhel hlavové trubky stojí za nekompromisním profilem tohoto enduro stroje. I když je ONE-SIXTY navržený pro maximální požitek ze sjezdových pasáží, ve stoupáních prokazuje efektivitu šlapání, jakou byste od kola s tak velkým zdvihem určitě neočekávali. Nejnovější technologie RockShox "Metric Shock" poskytuje tomuto kolu bezprecedentní výkonnost a životnost.

 

ZADNÍ TROJÚHELNÍK SUPERLITE 16

Díky použití nové hliníkové slitiny "Superlite 16" dosahuje mimořádně tuhý zadní trojúhelník skvělou hmotnost jen 1300 g - a to se všemi výhodami, které hliník přináší, když je použitý na soustavně atakovanou zadní stavbu enduro kola.

NOVÁ GENERACE ZADNÍHO TLUMIČE

Díky "Trunnion" rozhraní tlumiče měli naši konstruktéři volnější ruce při návrhu horní rámové trubky. Její kratší rozměr při současném zachování původního zdvihu tlumiče otevřel dveře návrhu celoodpruženého kola budoucnosti.

ZADNÍ NÁBOJ BOOST 148MM

Bez pochyb: nové ONE-SIXTY, které se cítí jako doma právě ve velmi náročném terénu, přichází vybavené koly se standardem Boost. Zvýšená tuhost a kratší zadní stavba pro lepší obratnost podtrhují hravou stránku tohoto našeho nového enduro kola.

 

RYZÍ ENDURO GEOMETRIE

Se strmým úhlem sedlové trubky 74,5 ° ve velikosti M je naše nové ONE-SIXTY skutečným démonem ve stoupáních i zrychleních. A když už dosáhne vyšší rychlost, hlavová trubka s mírným 63,5 ° úhlem udržuje kolo v klidu a pod kontrolou.

KARBONOVÝ HLAVNÍ TROJÚHELNÍK RÁMU

Naše karbonové enduro kolo ohromuje hmotností hlavního rámového trojúhelníku, která je kolem 1.000 g (ve velikosti M, bez tlumiče) - špičková hmotnost pro maximální enduro zábavu a to nejen při jízdě dolů kopcem.

PŘEVODOVÝ SYSTÉM 1X

S 11 nebo 12 pastorky vzadu, převodové systémy "1X" na tomto lehkém enduro kole nabízejí dostatečně široký rozsah převodů. A všechny starosti v souvislosti s přesmykačem tak můžete nechat doma.