CROSSWAY 2018

CROSSWAY: Komfort a všestrannost na jedné straně, rychlost, stylovost a modernost na straně druhé

Naše modely CROSSWAY jsou jedny z nejvšestrannějších kol v naší kolekci 2018. Osvědčená řada kol, která dostala v sezóně 2018 nový rám TFS, nabízí perfektní spojení komfortu, radosti a všestranné funkcionality. Je vhodná pro trénování kondice, jako dopravní prostředek nebo pro klidné ježdění po lesních a polních cestičkách. Vyrobeno z kvalitní lehké hliníkové slitiny, s možností osazení blatníků, nosičů a stojanu, jsou modely CROSSWAY perfektní volbou pro každodenní využití.

V sezóně 2018 máme v nabídce nový rám CROSSWAY TFS. Hlavními designovými vlastnostmi tohoto inovovaného rámu s moderním nádechem vzhledu horských kol jsou svažující se horní rámová trubka i elegantně ukryté kabely pod spodní rámovou trubkou. Kónická hlavová trubka nabízí dodatečnou přesnost ovládání a sedlová trubka o průměru 30,9 mm umožňuje instalaci teleskopické sedlovky pro dodatečné sebevědomí v technických úsecích. Rovněž jsme v rámu zvětšili prostor pro pneumatiky, díky čemuž je možné do kola osadit širší pláště, které jezdcům nabídnou lepší grip v terénu a zároveň i lepší komfort na cestě do práce.

Modely CROSSWAY jsou dostupné také ve verzi se sníženou horní rámovou trubkou pro snadnější nasedání.

NOVÝ RÁM

Nový rám CROSSWAY TFS se vzhledově přibližuje k horským kolům s prvky jako svažující se horní rámová trubka pro snazší nasedání a vedení lanek ukryté pod dolní rámovou trubkou. Kónická hlavová trubka poskytuje precizní ovládání. Sedlová trubka má průměr 30,9 mm, díky čemuž je možné použít teleskopickou sedlovku pro jistější a sebevědomější jízdu v terénu, pokud je to nutné.

NÍZKÁ HORNÍ TRUBKA

Pro splnění požadavku na lehčí nastupování a sestupování z kola jsou téměř všechny modely CROSSWAY dostupné i ve verzi se sníženou horní rámovou trubkou. Díky tomu poskytují možnost výběru vhodného modelu bez kompromisů na komponentech nebo funkcionalitě.

ÚČINNÉ KOTOUČOVÉ BRZDY

Kromě vstupních modelů jsou všechna kola CROSSWAY vybavená hydraulickými kotoučovými brzdami, které zaručují spolehlivou a silnou brzdnou účinnost, jakou vyžaduje jízda v terénu nebo v hektickém silničním provozu, a to bez ohledu na aktuální počasí.

KOMFORT

Pro vyžehlení jakýchkoliv nerovností na silnici jsou modely CROSSWAY vybaveny odpruženými vidlicemi a na většině modelů i odpruženými sedlovkami. Některé modely mají i představce s nastavitelným sklonem, díky čemuž je možné přispůsobit požadovaný posed. Na modelech kategorie ACTIVE jsou použity nastavitelné Quill představce, které umožňují nastavení výšky řídítek ve velkém rozsahu. Výjimkou jsou sportovněji orientované modely, které jsou vybaveny pevným typem sedlovky i představce..

PŘIZPŮSOBIVOST

Na všechny modely CROSSWAY lze namontovat blatníky, nosiče zavazadel a boční stojany. Zvyšuje se jejich rozsah využití a praktičnost pro každodenní nasazení.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Všechny modely CROSSWAY mají pláště s reflexními prvky na boční straně, čímž zvyšují viditelnost cyklisty na cestách.