Kola

ilustracia

Horská

kola

CELOODPRUŽENÁ a PEVNÁ MTB kola na 29, 27.5 nebo 26-palcových kolech, ale i dámská kola JULIET

Zobrazit modely
ilustracia

Elektro

kola

Novinkou v portfoliu jsou dvě modelové řady elektrokol se systémem Shimano STePS - řada eSPRESSO do mětského provozu a BIG.SEVEN eLITE pro vstup do mírně offroadového světa e-bikingu

Zobrazit modely
ilustracia

Silniční

kola

Špičkové závodní kola ako REACTOSCULTURA a RIDE, ale i fitnessové modely SPEEDER

Zobrazit modely
ilustracia

Gravel

kola

Naše nejkomfortnější a nejvšestrannější silniční kolo. Přes prašné cesty až po občasný single track. SILEX je jako doma skoro všude, kde si umíte představit jezdit na kole.

Výsledkem kombinace krátkého představce a relativně nízké výšky rámu v místě obkročení je vzpřímená jízdní pozice. Navíc má cyklista, díky pozici řídítek, možnost držet se během jízdy bezpečně a pohodlně v obloucích řídítek, což na mnoha silničních kolech není až tak jednoduché. Pohodlný úchop v obloucích poskytuje větší bezpečnost v sjezdech (zejména na "trailech"), protože máte lepší kontrolu nad brzdami a vaše těžiště se stále nachází v centrální pozici na kole.

Zobrazit modely
ilustracia

Krosová

kola

KROSOVÁ kola na každý den

Zobrazit modely
ilustracia

Cyklokrosová

kola

Cyklokrosová kola jsou nesmírně všestranná: jsou excelentní volbou pro ambiciózní silniční závodníky, kteří se chtějí udržet v kondici i mimo sezonu a vhodné jsou také pro sportovně založené cyklisty, kteří nejezdí do práce jen po asfaltce ale i po lesních cestách. Náš CYCLO CROSS  je tak odolný, jako je sofistikovaný: Nový rám i karbonová vidlice s 15mm pevnou osou disponují vnitřním vedením kabelů. Navíc úchyt zadní kotoučové brzdy je nyní úhledně schovaný uvnitř zadního rámového trojúhelníku.

Zobrazit modely
ilustracia

Dětská

kola

Dětská kola na 12, 14, 16, 20 nebo 24-palcových kolech

Zobrazit modely